KURUMSAL
Hakkımızda
Kutsallığı açısından en önemli bir meslek olan fırıncılık sektöründe sevgili babamız ve biz beş kardeş olarak yaptığımızçalışmalarımızla gecemizi gündüzümüze katarak bu sektöre hizmet etmenin onurunu yaşamaktayız.Omsed rahat atmosferi, eşşiz kahvaltıları, sabah kaçamakları, göze ve damağa hitap eden lezzetli yemekleri, güleryüzlü personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Omsed, çay ve kahvenin yanı sıra, size özel pasta tasarımları, zengin salata seçenekleriyle dünya mutfaklarının eşsiz tatlarıyla ve sıcak atmosferiyle keyifli saatler geçirmek isteyeceğiniz adresiniz olacaktır.Omsed, kapalı ve açık mekanları ile siz değerli müşterilerimize günün her saatinde toplantı ve doğum günü gibi özel buluşmalarınızda hizmet vermekten onur duyacaktır.   
 

Vizyon    


Amacımız bu onurlu mesleğe laik olabilmek bir adım öteye götürmek ve ürün çeşitliliği ile değerli müşterilermize yep yeni lezzetler sunabilmektir. Dostlarımızın sayesinde firmamızın kaliteyi ilke edinerek her zaman en iyi olmasını sağlamak


Misyon


Çalışmalarımızı değerli dostlarımızın ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürdürmeye devam edeceğiz. Başka bir düşünce ve hedefimiz ise işyerlerimizin değişikliğe ve yeniliğe açık olması dar bir çerçeve içerisinde kalmamasıdır.