RESTAURANT
Omsed Restaurant, tanımlaması zor bir mekan çünkü, alışılmışın ve beklentilerin çok ötesinde bir yer. kendinizi ait hissettiğiniz hatta size ait olduğunu düşündüğünüz bir atmosfer. Rahatlatıcı, güler yüzlü, mutluluk verici, lezzetin ve dostluğun bu kadar iç içe geçtiği ve yoğun yaşanabildiği doğal bir ortam. Sabahları zengin kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan, usta ellerle hazırlanmış yemekleri ile yıllardır hizmet sunan Omsed Restaurant; siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk ve onur duyar...
 
Siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap eden Omsed Restaurant, özel bir ortamda yenebilecek iş yemekleriniz veya sevdikleriniz ile geçireceğiniz özel günlere ev sahipliği yapan modern konseptinde, keyifli sohbetler ve enfes lezzetler ile hem kapalı hem açık alanı olan Restaurantımız da ağırlıyoruz. Özel mimarisi ile benzersiz anlara keyif katmaktadır. 

Bir Özelliğide Erzurum yöremizin enfes lezzeti olan cağ kebabını, Ustamızın hünerli ellerinden aynı erzurumunda yiyormuşsunuz gibi lezzetinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
 
Hala parmakla gösterilen bu eşsiz lezzet mekanını görmediyseniz yakın zamanda bekliyoruz.

Başlıca Çeşitlerimiz;