FIRIN CAFE
Omsed kendi yarattığı bu konsept, ekmek çeşitleri, pasta, çikolata, tatlı, kahvaltı ve odun ateşinde pişen sıcak simiti; kısacası fırını, pastaneyi, çikolata mağazasını ve kafeyi "Fırın Cafe" adı altında toplamıştır.
 
Omsed Fırın Cafe lezzetli menüleri ve tatlılarıyla hizmetinizdedir. Günün her saatine uygun menülerimizle sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Sabahları nefis kahvaltı menülerimiz, diğer saatler için pizza menüleri ve diğer menülerimizle sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Dostlarınızla rahat bir ortamda sohbet ederken kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap eden Omsed Fırın Cade, özel bir ortamda resmi veya sevdikleriniz ile geçireceğiniz özel günlere ev sahipliği yapan modern konseptinde, keyifli sohbetler ve enfes lezzetler ile hem kapalı hem açık alanı olan Fırın Cafemizde ağırlıyoruz. Özel mimarisi ile benzersiz anlara keyif katmaktadır. 

Fırınkafe bünyesinde barındırdığı profesyonel ekip ile kalitesini her geçen gün güçlendirmekte ve ürün çesidini artırmaktadır. Sizin için en özel ve en lezzetli pastaları ve unlu mamülleri ürün kalitesinden ödün vermeden herşeyi dikkatlice inceleyerek ve sürekli güncelleyerek üretiyoruz.

Başlıca Çeşitlerimiz;